Automātika

Automātikas preču klāstā pieejama dūmu, karstuma un ventilācijas risinājumi, kā arī dažādi papildelementi. Augstās kvalitātes materiāli un pārbaudītā tehnoloģija nodrošina ilgmūžību un darbības uzticamību. Plašs stiprinājuma skavu spektrs nodrošina dažādus pielietojumus un dažādus uzstādīšanas veidus.

Ķēžveida pievads VCD 204 ir piemērots izmantošanai kā ventilācijas pievads fasādes un jumta logiem, kā arī ventilācijas aizvirtņiem ziemas dārzos. Īpaši augstās kvalitātes materiāla pielietojums garantē ilgmūžību. Nerūsējoša, stabila tērauda ķēde pieļauj 200N spiediena spēku. Integrēta elektroniska drošības atslēgšanās funkcija sekmē vieglu uzstādīšanu un garantē drošu darbību.

Ķēžveida pievads CDC 200 ir izmantojams kā elektriska tālvadība lielākajai daļai no logu veidiem. Pateicoties īpaši kompaktajai uzbūvei un augstajai efektivitātei, pievada uzstādīšanai nepieciešama tikai neliela vieta. Plašs stiprinājuma atbalstu spektrs nodrošina dažādus pielietojumus un dažādus uzstādīšanas veidus.

Ķēžveida pievads KA izmantojams dūmu un dabiskajai ventilācijai. Augstas kvalitātes materiāli un rūpīgā tehnoloģiskā izstrāde nodrošina uzticamu un neuzbāzīgu sistēmu. Plašs stiprinājuma spektrs garantē dažādus pielietojumus un uzstādīšanas veidus.

Zobstieņa pievads ZA ir izmantojams kā elektriska tālvadības kontrole jebkāda veida logiem un lūkām. Pateicoties tā uzbūvei, tas nodrošina spiediena un stiepes stabilitāti jebkādā uzstādīšanas pozīcijā un to iespējams izmantot pat vissarežģītākajos nosacījumos. Pieejami dažādi stiprinājuma, kas nodrošina praktiski jebkādu pielietojumu.

ZA 103-K

Zobstieņa un zobratu pārvada pievads ZA 103-K ir izmantojams, kā elektriska tālvadības kontrole jebkāda veida logiem un plafoniem. Pateicoties tā uzbūvei, tas nodrošina spiediena un stiepes stabilitāti jebkādā uzstādīšanas pozīcijā un to iespējams izmantot pat vissarežģītākajos nosacījumos.

Augstās kvalitātes un pārbaudīti materiāli, precīzais zobstienis nodrošina ilgmūžību un darbības uzticamību.

Pieejami dažādi stiprinājuma balsti, kas nodrošina praktiski jebkādu pielietojumu.

ZA 81-TM

Īpaši piemēroti platiem aizvariem un plafoniem

Piemērojami dūmu un dabiskajai ventilācijai, mehāniska pievada sakabe, augsts spiediena un stiepes spēks – 800N pie pievada gājiena garumiem līdz 1000 mm

Tandēma zobstieņa un zobratu pievads ZA 81-TM ir piemērojams, kā elektriska tālvadība, īpaši smagiem un/vai platiem logu veidiem. Pateicoties tā uzbūvei, tas nodrošina spiediena un stiepes stabilitāti jebkādā uzstādīšanas pozīcijā un to iespējams izmantot pat vissarežģītākajos nosacījumos.

Zobstieņa un zobratu pievadi ZA 31, ZA 81, ZA 101 un ZA 153 ir pielietojami kā elektroniska tālvadības kontrole jebkāda veida aizvariem un plafoniem. Pateicoties tā uzbūvei, tas nodrošina spiediena un stiepes stabilitāti jebkādā uzstādīšanas pozīcijā un tos iespējams izmantot pat vissarežģītākajos nosacījumos.